7 būdai, kaip po švenčių susigrąžinti jėgas ir grožį!

Kaip greitai atsikratyti švenčių poveikio?

Po audringų švenčių, po Naujųjų Metų sutikimo, ateina laikas, kada mums reikia susigrąžinti sveikatą ir grožį, kadangi organizmas turi sugrįžti į savo įprastą ir normalų rėžimą.

Žinių svetainė siūlo 7 geriausius ir patikrintus būdus, kaip po švenčių susigrąžinti jėgas ir grožį.

  1. Po švenčių sugrąžinkite odos grožį. Miego trūkumas, persivalgymas, alkoholis – visa tai mūsų odos nedžiugina. Todėl jums būtinai reikia dvigubos dozės vitaminų C ir E. O taip pat hialurono rūgšties, kuri efektingai padės sudrėkinti epidermį. Visų pirma, gerai išsimiegokite ir tuomet pradėkite atstatomąsias procedūras: SOS veido kaukės, serumai ir nepamirškite apie namų pilingą.miegas_atstatyti-jegas 7 būdai, kaip po švenčių susigrąžinti jėgas ir grožį!
  2. Namų kaukės veidui – paprastas ir universalus būdas sugrąžinti odai grožį po švenčių. Kad tai padaryti, pasirinkite vaisius su tuo pačiu vitaminu C (pavyzdžiui kivi arba apelsinas), ir citrinų sultys. Nepamirškite, kad riebi oda kaukę geriau įsisavina natūraliu grynu pavidalu, o sausa ir jautri oda suminkštintu riebiu pavidalu – pavyzdžiui su grietine arba su alyvuogių aliejumi.Namu-kauke-veidui 7 būdai, kaip po švenčių susigrąžinti jėgas ir grožį!
  3. Kad sugrąžinti buvusias formas ir numesti priaugtus kilogramus per šventes, pasidarykite iškrovos dieną (tiesiog nevalgykite tą dieną). Nuo savęs pasiūlysime iškrovos dieną praleisti saikingai vartojant raugintus pieno produktus, rudus ryžius su vaisiais – tai pati universaliausia ir veiksmingiausia mini – dieta.vaisiai-dietai 7 būdai, kaip po švenčių susigrąžinti jėgas ir grožį!rudi-ryziai-dietai 7 būdai, kaip po švenčių susigrąžinti jėgas ir grožį!
  4. Kad organizmą išvalyti nuo toksinų ir alkoholio, siūlome vienos – dviejų dienų eigoje gerti mineralinį vandenį su citrinų sultimis. Taip jūs išvalysite odą, atgaivinsite organizmą ir gausite galingą energijos antplūdį.
  5. mineralinis-vanduo-su-citrinu-sultimis 7 būdai, kaip po švenčių susigrąžinti jėgas ir grožį!Atsipalaiduoti ir atsigauti po švenčių padės aromatinė vonia su jūros druska ir eteriniais vaisių bei levandų aliejais. Prie viso to, jūs galite pasekti Kleopatros pavyzdžiu ir į vonią įpilti vieną litrą šviežio pieno. Tai atgaivins odą ir ją  prisotins maitinančiomis medžiagomis bei padovanos puikias palaimos minutes.
  6. aromatinevonia-su-juros-druska-ir-pienu 7 būdai, kaip po švenčių susigrąžinti jėgas ir grožį! ziedlapiu-vonia 7 būdai, kaip po švenčių susigrąžinti jėgas ir grožį!Prieš vandens procedūras siūlome pasidaryti kūno šveitimą, pavyzdžiui – su kakava arba su jūros druska plius medus. Šis šveitimo būdas suaktyvins medžiagų apykaitą, odai padovanos gyvybingumą ir padarys ją šviežia ir gražia.
  7. juros-druska-ir-medus 7 būdai, kaip po švenčių susigrąžinti jėgas ir grožį!Išvalyti odą, nuo staiga po švenčių iššokusių spuogų, padės kombinuotas prausimas. Karštoje vonioje sumirkykite rankšluostį, nusausinkite jį ir užsidėkite ant veido, po minutės pakeiskite į kitą, išmirkytą jau šaltame vandenyje. Keletas tokių procedūrų padės nuo veido pašalinti agresyvią aplinką, kuri ją supo, ir atkurs drėgmės balansą odoje.

kombinuotas-veido-prausimas 7 būdai, kaip po švenčių susigrąžinti jėgas ir grožį! veido-prausimas-su-ranksluosciais 7 būdai, kaip po švenčių susigrąžinti jėgas ir grožį!

Linkime jums sveiko, gražaus ir energijos kupino  kūno!

Parašykite komentarą