7 stiprios motinos principai, kurių reikia išmokinti savo dukrą

Motina vaidina svarbų vaidmenį savo vaiko gyvenime. Ji gali padėti savo vaikui tapti sėkmingu arba slopinti jį, kai jis trokšta paramos.

Kuomet stipri mama suteikia leidimą savo dukrai, silpna mama visada bijo atlikti ryžtingą žingsnį, kad lytis nėra silpnumo ženklas.

Kada mama nepasitiki savimi, tuomet ji stokoja valios jėgų, kas dažnai priveda prie auklėjimo problemų ir bendravimo su vaiku.

7-stiprios-motinos-principai_ziniusvetaine 7 stiprios motinos principai, kurių reikia išmokinti savo dukrą

Vienas iš pagrindinių auklėjimo metodų yra asmeninis pavyzdys

Tėvai, patys būdami natūraliai stiprūs, įkvepia savo vaikus taip pat būti stipriais, savarankiškais ir nepriklausomais. Todėl tėvai turi visą laiką mokytis ir tobulėti, kad būtų geru pavyzdžiu savo vaikams, nes jiems reikia išmokyti vaikus būti stiprios valios ir nepriklausomomis asmenybėmis.

7 stiprios motinos principai

1. Laimė yra jūsų rankose

Tai pirmasis principas, kurį turi kiekviena mama išmokyti savo dukrą. Nesikliauti kažkuo dėl savo laimės. Tik pats žmogus yra atsakingas už savo laimę. Jei jūs nesukursite savo laimės, tai niekas kitas to nepadarys už jus.

Stiprios mamos žino, kad savo vaikus reikia išmokyti surasti pliusų blogose situacijose. Galite būti laimingi, net jei visi ir viskas yra prieš jus.

2. Kantrybė visada apdovanoja

Nesvarbu, kas atsitiks šiandien, rytoj gali atnešti laimę ir sėkmę jūsų gyvenime. Sunkmetis visada praeina. Būtina mokyti vaiką, kad bet koks sunkumas – ne priežastis pulti į neviltį.

3. Nepriklausomybės – gyvybiškai svarbus dalykas

Kiekviena moteris turi teisę būti nepriklausoma. Jei kas nors pavogs jūsų laisvę, tai atsitinka tik todėl, kad jūs tai leidžiate. Stiprios asmenybės daro tai, ko nori jų širdys, neleisdami niekam jų trukdyti.

4. Stiprios moterys turi būti švelnios

Stipri moteris nėra griežta, savanaudė ar žiauri, visų pirma ji yra protinga, jautri, teisinga ir gailestinga. Štai kodėl kiekviena mergaitė turėtų būti mokoma būti švelnia bet tuo pačiu ir stipria. Ji turi žinoti, kada slopinti savo emocijas ir kada lieti ašaras, kad geriau jaustųsi.

7-stiprios-motinos-principai_ziniusvetaine1 7 stiprios motinos principai, kurių reikia išmokinti savo dukrą

5. Niekada nežiūrėkite atgal

Nėra jokios prasmės sustoti ties praeitimi. Atsigręžti atgal reikia tik dėl to, kad pasimokyti iš padarytų klaidų ir iš įgytos patirties gauti pamokas. Kas padaryta jau padaryta.

6. Saugokite savo orumą

Būti moterimi nėra lengva. Moterų nuomonė dažnai ignoruojama arba neįvertinama. Moterys susiduria su sunkumais siekiant aukštų tikslų ir statuso. Mergaites, kurios augintos stiprių motinų, turi daugiau galimybių būti lyderėmis, nes jos žino, kaip išlaikyti orumą ir siekti svajonės, nepaisant stereotipų ir sunkumų.

7. Meilė sau

Stipri nepriklausoma moteris pasitiki savimi. Jis turi teisę tikėti savimi ir mylėti save. Stiprioms motinoms reikia mokyti savo vaikus visų pirma mylėti save, net jei jie turi trūkumų ir visas pasaulis prieš juos. Motinoms reikia kalbėti dukroms apie meilę. Meilė sau – tai pagrindas tikrai meilei ir visiškai sėkmei.

Kiekviena motina yra nuostabi – ar ji yra stipri, arba silpna. Stiprios motinos moko dukteris būti stipriomis. O silpnas, būna, kad užaugusios dukterys moko būti pasitikinčiomis ir nepriklausomomis.

Svarbu, kad tarp motinos ir dukters santykiai būtų neatsiejami. Dažnai tarp jų būna nesusipratimų. Tačiau pagrindinis veiksnys jų santykiuose visada turi būti pagarba. Kadangi, viską ką daro mama, tai daro dėl laimingos dukros ateities.

Būkite pasitikinčios savimi, auginkite stiprius ir laimingus vaikus! paskelbta ziniusvetaine.lt

, ,

Parašykite komentarą