Efektyvus sąnarių valymas – namų sąlygomis!

Efektyvus sąnarių valymas – namų sąlygomis juodojo ridiko pagalba

Juodojo ridiko sultys turi išskirtines savybes gydymuisi. Ši priemonė išvalys visas jūsų kūno kerteles: druskų sankaupas sąnariuose, smėlį ir akmenis iš inkstų, išvalys kepenis, kasą, limfą, bronchus. Viskas bus išvalyta iš ląstelių ir organų – iš sveikų ir sergančių.

Receptas

Nuplauti 10 kg. juodųjų ridikų. Pašalinti pažeistas vietas, nenulupti. Pasigaminti sultis. Laikyti sandariai uždarytas stikliniame inde tik šaldytuve. Gerti reikia 3 kartus per dieną po 30 ml. prieš valgį, neskubant, nedideliais gurkšniais, kuo ilgiau sultis palaikant burnoje. 

Valymosi periodu, kuomet vartojate juodo ridiko sultis, maitintis privalote tik vegetariškai. Šiame periode vyksta absoliutus organizmo valymasis ir kai kuriose kūno vietose gali jaustis skausmo pojūčiai. Tai normalus reiškinys valymosi procese. Reikia išgerti visas sultis iš 10 kg. juodųjų ridikų. 

Po tokio valymosi be pėdsakų išnyksta dauguma sunkių ir sunkiai išgydomų ligų. Druskos iš organizmo pasišalina nepastebimai, tačiau valymosi efektas yra didžiulis. Procedūras reikėtų kartoti 1 – 2 kartus per metus. 

Būkite sveiki ir laimingi.

Parašykite komentarą