Kodėl moteris kaip magnetas traukia blogi vaikinai ir kodėl tokie santykiai yra geri tik moterų romanuose pasakoja psichologas Aleksandras Shakhov.
Meilė blogiems vaikinams paprastai prasideda dar mergaitiškame periode. „Teisingų“ puikių ir ramių trejetukininkų fone, vietinis chuliganėlis išsiskiria savo nepriklausomu ir nagliu elgesiu. Aplink jį sukasi pasekėjų pulkas, jis demonstruoja jėgą ir galią.
Psichologo nuomonė: apie moterų meilę blogiems vaikinams
Jo žvilgsnis ryžtingas, tiesus. Jis meta iššūkį suaugusiems ir jų tvarkai bei taisyklėms. Jis pareiškia, „aš esu pats suaugęs!“ ir įkūnija paauglių nepriklausomybės simbolį, laisvę nuo tėvų ir mokyklos spaudimo.
Stiprus, pasitikintis savimi, nepriklausomas – ar tai ne Princo apibūdinimas, apie kurį svajojo visos mergaitės savo pasakose? Taip, jis yra šiek tiek Pabaisa, bet kuri Gražuolė nesvajoja, kad Pabaisa, visus gazdinantis, susižavėtų jos grožiu, kuris priglustų prie jos kojų, kaip kačiukas?
O jeigu pridėti, kad blogi vaikinai yra patyrę manipuliatoriai, jau ragavę įvairaus gyvenimo patirties ir išmoko siekti savo tikslų bet kokiu būdu, kadangi turi daugiau gyvenimiškos patirties nei jų bendraamžiai, įskaitant seksualinį, traukiantis ir viliojantis merginas, tuomet mūsų Gražuolė neturi jokių šansų neįsimylėti į pirmą chuliganą kaime.
Žinoma jis ja naudojasi ir jokios pasakos apie Pabaisą čia nesigaus. Bus daug kančių. Bet tai pirmoji santykių patirtis su stipriu patinu, kuris įsirėš giliai jos atmintyje. Netgi ateityje, būdama jau suaugusi, ji ieškos tos pasikartojančios patirties. O tos, kurios tai nepatirs, norės tai patirti.
Tačiau santykiai su tokiais tipais yra geri tik moteriškuose romanuose. Gyvenime tai pilnas moteriškos savigarbos sunaikinimas. Gyvulišką prigimtį, kuri tūno kiekviename iš mūsų, kaip genetinė programa dauginimuisi iš mūsų senųjų protėvių, reikia mokėti atpažinti ir kontroliuoti.
Autorius psichologas Aleksandras Shakhov