Madingos suknelės Naujiesiems Metams 2015

Madingos-sukneles-Naujiems-Metams-2015 Madingos suknelės Naujiesiems Metams 2015

Iki visiems mėgstamiausios metų šventės liko visai nedaug. Kad šventiniame šurmulyje nepamiršti patį svarbiausią, siūlome jau šiandien pradėti sau ieškotis madingos suknelės Naujametiniai šventei 2014 – 2015. Juk taip svarbu, iki smulkmenų, apgalvoti savo šventinį įvaizdį. Nepamiršti nieko: bateliai, rankinė, aksesuarai, šukuosena, makiažas, manikiūras, tinkamas apsiaustas arba gaubtas dėl viso ko (turbūt suprantate ką turima galvoje), jeigu jūs sugalvosite trumpam išbėgti iš šiltų patalpų į lauką, kur leidžiami fejerverkai. Nerašysime banalių frazių apie tai, jog, kaip sutiksi Naujus metus, taip juos ir praleisi… Juk ir taip kiekviena šiuolaikinė moteris suvokia gražaus ir apgalvoto naujametinio įvaizdžio svarbą. Tad tiesiog dabar imkime ir pažiūrėkime, kokios gi naujametinės suknelės nusipelno, kad taptų jūsų pagrindiniu šventinės sėkmės akcentu.

Suknelė Naujiesiems 2015 metams: Mėlyna ar…žalia?

Nauji 2015 metai, pagal Rytų kalendorių, yra mėlynos (žalios) medinės ožkos (avies) metai. Tai išmintingi ir kilnūs gyvūnai simbolizuoja harmoniją, taiką, stabilumą ir klestėjimą. Norite „patenkinti“ metų globėją, kad sėkmė jus lydėtų kiekvieną dieną? Pasirinkite tinkamą mėlynos arba žalios spalvos suknelę. Atspalvis nėra svarbus, spektras platus. Jeigu negalite išsirinkti: mėlyna ar žalia, tuomet suteikite pirmenybę mėlyna – žaliai suknelei, kaip, pavyzdžiui Heohwan Simulation ir Dsquared suknelės. Kas liečia medžiagas, tai geriau pasirinkti natūralias medžiagas nei sintetines. Tačiau, jeigu sintetinė suknelė labai graži – tuomet galima! Priklausomai nuo to, kur būtent jūs sutiksite Naujus metus, reikėtų iš anksto nuspręsti, ar pas jus turės būti kokteilių suknelė ar vakarinė suknelė. Jeigu tai madingas baras arba kokia tai stilizuota kavinė su linksma pramogine programa ir konkursais, tuomet geriau apsistoti ties pirmu pasirinkimu. Įdomias kokteilių sukneles Naujiems metams jūs rasite Betsey Johnson, Blumarine, Emilio de la Morena, Heohwan Simulation, Jenny Packham, Versace kolekcijose. Jeigu jūsų laukia vakarienė prabangiame restorane grojant instrumentiniam orkestrui ir lydint vyriškiui su kaklaraiščiu, tuomet, be abejo, rinkitės ilgą, grindis siekiančią,  vakarinę suknelę, kaip Andrew Gn, Antonio Berardi, Blumarine, Carolina Herrera, Jenny Packham, Oscar de la Renta, Vivienne Tam.

Madingos-sukneles-Naujiems-Metams-2015_1 Madingos suknelės Naujiesiems Metams 2015

Madingos-sukneles-Naujiems-Metams-2015_2 Madingos suknelės Naujiesiems Metams 2015

Madingos-sukneles-Naujiems-Metams-2015_3 Madingos suknelės Naujiesiems Metams 2015

Madingos-sukneles-Naujiems-Metams-2015_4 Madingos suknelės Naujiesiems Metams 2015

Madingos-sukneles-Naujiems-Metams-2015_5 Madingos suknelės Naujiesiems Metams 2015

Natūralūs atspalviai Naujametinės suknelės 2015

Ožka, metų globėja, bus patenkinta, jeigu jūs Naujus metus sutiksite su jos spalvos suknele, tai yra natūraliai juoda, pieno, kreminės ar smėlio spalvos. Su tokia suknele moteris atrodys harmoninga, moteriška ir elegantiška. Išsirinkdama juodą suknelę, būkite atsargios, negalima leisti, kad jinai atrodytų niūri. Taip pat šiame sezone, prie juodos suknelės, nereikia rinktis ryškius aksesuarus ir ryškią avalynę. Papuošalų, taip pat, neturi būti daug, ir geriausia, kad tai būtų diskretiški ir tvarkingi auksiniai arba sidabriniai dirbiniai. Galima ir brangi elitinė bižuterija, tačiau, jeigu jūs tokios neturite, tuomet geriau visiškai atsisakyti aksesuarų,  nei save apkabinėti pigiais niekučiais iš turgaus. Nuotraukose pateiktos suknelės iš natūralių atspalvių Dsquared, Jenny Packham, Julien Macdonald, Oscar de la Renta, Valentin Yudashkin kolekcijų.

Madingos-sukneles-Naujiems-Metams-2015_6 Madingos suknelės Naujiesiems Metams 2015 Madingos-sukneles-Naujiems-Metams-2015_7 Madingos suknelės Naujiesiems Metams 2015 Madingos-sukneles-Naujiems-Metams-2015_8 Madingos suknelės Naujiesiems Metams 2015

Akinantis auksas

Kai kurie astrologai įsitikinę, kad ožką reikia apakinti ir, tuomet jinai išpildys visus jūsų norus šiais metais. O akinti galima ne tik suknele ir auksiniais papuošalais, o švytinčia šypsena, trykštančiu humoro jausmu, sąmojingumu, teigiama nuotaika ir t. t. Mes siūlome jums auksinės spalvos sukneles iš Blumarine, Julien Macdonald, Marchesa mados namų. Nežiūrint į jų ryškią spindinčią spalvą, jos visos elegantiškos ir rafinuotos, neatrodo įžūliai ir sureikšmintai. Bet štai nuo papuošalų, vis dėl to, teks atsisakyti, kad jau pasirinkote tokią suknelę. Kitaip galite atrodyti kaip šviečianti eglutės girlianda.

Madingos-sukneles-Naujiems-Metams-2015_9 Madingos suknelės Naujiesiems Metams 2015

Suknelė Naujiems metams su plunksnomis – 2015 metų tendencija

Brangios ponios, jūs turbūt ir pačios spėjate, kad sutikti Naujus metus nereikėtų dėvint rūbais iš kailio, ir netgi rūbus su dirbtiniu kailiu. Ypatingas tabu – karakulinis kailis. Tai gali rimtai įžeisti metų globėją Ožką. O jums to visai nereikia. Optimali dekoracija naujametiniam rūbui bus plunksnos – viena žiemos tendencijų 2015 metais. Beje jums nebūtina pilnai įsisukti į plunksnas, užteks ir nedidelio aksesuaro – rankinės, šalio ar bolero, kad atrodyti stilingai ir pritapti prie mados tendencijų. Stručio plunksnos, bet kurią suknelę, pavers puošnia ir šventiška, ir su tokia suknia jūs tikrai neliksite nepastebėta šią ilgai puoselėtą naktį. Specialiai dėl jūsų mes padarėme nedidelį nuostabių suknių rinkinį, dekoruotas plunksnomis, kurios puikiai tiks Naujųjų metų sutikimui. Fotografijose Betsey Johnson, Jenny Packham, Lanvin, Marchesa, Prabal Gurung prekinių ženklų suknelės.

Madingos-sukneles-Naujiems-Metams-2015_10 Madingos suknelės Naujiesiems Metams 2015 Madingos-sukneles-Naujiems-Metams-2015_11 Madingos suknelės Naujiesiems Metams 2015

Kukli prabanga

Mados sluoksniuose, žmonės, kurie gali sau leisti truputį daugiau nei kiti, niekada to neparodo. Ženklai ir logotipai niekada nedėvimi į išorę, ir tik žinantys, taip sakant „savi“ gali deramai įvertinti apdarą. Būtent tokiai kukliai prabangai ir skatina Ožka – gražus ir inteligentiškas gyvūnas. Tegu jūsų naujametinė 2015 suknelė būna saikingai atvira: apnuoginkite kojas arba pečius. Vieną iš dviejų. Atsisakykite nuo „bandage“ suknelių, nors ir labai jums jos patinka. Taip pat nereikia rengtis pusiau permatoma suknele, nors jos ir labai populiarios naujame sezone. Ir dar vienas „NE“ – ekstremalios iškirptės. Neįtikėtinai gražias, spalvingas, tiesiog nuostabias, tačiau taip pat kuklias ir neiššaukiančias sukneles jūs rasite Christian Dior, Dsquared, Honor, Jenny Packham, Marchesa mados namų kolekcijose.

Madingos-sukneles-Naujiems-Metams-2015_12 Madingos suknelės Naujiesiems Metams 2015 Madingos-sukneles-Naujiems-Metams-2015_13 Madingos suknelės Naujiesiems Metams 2015

Tegul Nauji 2015 metai jums atneša tai, ko jūs nuoširdžiai trokštate, apie ką svajojate ir ko taip ilgai laukiate. Vienišos damos (pagal astrologų prognozes), sutikusios meilę Ožkos metais, tikėtina, kad su šiuo žmogumi liks visą gyvenimą. Taip pat Ožka garantuoja taiką ir harmoniją šeimos ponioms. O jeigu jūs svajojate apie kūdikį, Ožka darys viską, kad ši svajonė realizuotųsi. Žinių Svetainė Jums linki būti gražiomis ir pačiomis laimingiausiomis 2015 metais!

1 thought on “Madingos suknelės Naujiesiems Metams 2015

  1. Ačiū už puikius straipsnius. Linkiu ir toliau tokių spalvingų ir įdomių straipsnių rašyti kuo daugiau.

Parašykite komentarą