Madingos šukuosenos Pavasaris – Vasara 2014

Madingos-sukuosenos-2014 Madingos šukuosenos Pavasaris - Vasara 2014

Stilinga ir madinga šukuosena – geriausias pasirinkimas pavasario – vasaros sezonui. Pirma – tai patogu ir jauku per karščius. Antra – vasarą, kaip niekada visada norisi atrodyti naujai, ir, kas jei ne nauja šukuosena jus gali padaryti neatpažįstamai pasikeitusią. Pavasario – vasaros 2014 sezono madoje pačios įvairiausios šukuosenos. Nuo klasikinių „bob“ ir „pažo“ iki stilingų ir modernių variacijų „apiplėšyti“ apkarpymai, laiptuoti ir daugelis kitų. O toliau apie kiekvieną iš jų.

Madingos šukuosenos pavasaris – vasara 2014: Šukuosena „Bobas“

Pasak stilistų, šukuosena „bob“ neišeina iš mados jau apie 100 metų, ir niekada neišeis. Tiksli, patogi, elegantiška šukuosena praktiškai tiks bet kokio tipo asmeniui. Jeigu pas jus apvalus veidas, tai jį ištempti nuo pečių linijos padės „bob“, be kirpčiukų. Jeigu priešingai – pernelyg apvalus veidas, tuomet pasirinkite variantą su kirpčiukais iki skruostikaulių ar iki smakro. O iš vis geriausiai būtų pasitikėti profesionaliu kirpėju, jis ko gero parinks jums patį tinkamiausią variantą. Šiame sezone apribojimų nėra: populiarus ir „apdraskytais“ kraštais, ir atskirai išlindusios sruogos, ir klasikinis variantas. Šukuosena lengva modeliavimui ir nereikalauja pernelyg dažnos korekcijos (L Wren Scott, Matthew Williamson, Undercover).

Madingos-sukuosenos-2014-1 Madingos šukuosenos Pavasaris - Vasara 2014

Madingos-sukuosenos-2014-2 Madingos šukuosenos Pavasaris - Vasara 2014

Madingos-sukuosenos-2014-3 Madingos šukuosenos Pavasaris - Vasara 2014

Madingos-sukuosenos-2014-4 Madingos šukuosenos Pavasaris - Vasara 2014

 Šukuosena „Pažas“

Šukuosena „Pažas“ – tai tankūs kirpčiukai ir lygiai pakirpti iki smakro plaukai. Jeigu jūs norite savo įvaizdžiui suteikti prancūziško žavesio, tai šukuosena „Pažas“ bus pirmas pagalbininkas tame. Pas mus atėjusi iš 60 – tųjų, ši šukuosena aktuali ir šiomis dienomis, nes ji yra patogi, graži, ir dar svarbiau, gatvėje ne taip dažnai sutinkama. Madų šou Pavasaris – Vasara 2014 šią šukuoseną savo modeliams pasirinko Marc Jacobs, Fendi, Undercover mados namai.

Madingos-sukuosenos-2014-5 Madingos šukuosenos Pavasaris - Vasara 2014

Madingos-sukuosenos-2014-6 Madingos šukuosenos Pavasaris - Vasara 2014

Madinga šukuosena „Kare“ Pavasaris-Vasara 2014

„Kare“ variacijų yra daugybė: tai ir „kare ant kojytės“ ir „kare su kampu“, „kare su prailginimu“ ir „graduota kare“ ir kt. Kai kurie stilistai linkę manyti, kad šukuosena „kare“ išpopuliarėjo per Pirmąjį pasaulinį karą,  kiti teigia, kad dar senovės Egipto Kleopatra pati nešiojo šią šukuoseną. Legendų ir ginčų daug, bet faktas lieka faktu: kare – tai madinga, stilinga, praktiška ir visų laikų milijonų moterų mėgstama šukuosena. Pavasario – Vasaros 2014 šukuosenai „Kare“ pirmenybę suteikė  Calvin Klein, Helmut Lang, Jonathan Saunders, lacoste, Marija Katrantzou, Proenza Schouler, Ralph Lauren, Thakoon ir kiti dizaineriai.

Madingos-sukuosenos-2014-7 Madingos šukuosenos Pavasaris - Vasara 2014

Madingos-sukuosenos-2014-8 Madingos šukuosenos Pavasaris - Vasara 2014

Madingos-sukuosenos-2014-9 Madingos šukuosenos Pavasaris - Vasara 2014

Madingos-sukuosenos-2014-10 Madingos šukuosenos Pavasaris - Vasara 2014

 „Iškarpytos šukuosenos“, ir „laiptuotos“

Kas mano, kad pirmenybė yra teikiama trumpiems plaukams, tas klysta. Mados namų stilistai eilinį kartą įrodė, kad yra ne taip, pademonstruodami Mados savaitėse pačius įvairiausius ilgų plaukų ir vidutinio ilgio šukuosenų variantus  (Donna Karan, Burberry Prorsum, Chanel, Ralph Lauren, DKNY, Gucci, Emilio Pucci, Jonathan Saunders, Proenza Schouler, Lacoste ir kt.). Populiarumo viršūnėje „iškarpytos“ šukuosenos, šukuosenos nelygiais kraštais, šukuosenos su nerūpestingumo elementais, lyg tai jūs ką tik išlipote iš lovos, ir laiptuotos šukuosenos. Kas liečia kirpčiukus, tai madoje, kaip tankūs kirpčiukai, taip ir iškarpyti, vos pastebimos. O taip pat visiškas jų nebuvimas. Nepamirškite, kad vasaros kaitroje kirpčiukai gali būti ne pats geriausias variantas: pirmas – tai karšta, ir, antra, jus gali nemaloniai nustebinti nelygus įdegis ir balta kakta.

Madingos-sukuosenos-2014-11 Madingos šukuosenos Pavasaris - Vasara 2014

Madingos-sukuosenos-2014-12 Madingos šukuosenos Pavasaris - Vasara 2014

Madingos-sukuosenos-2014-13 Madingos šukuosenos Pavasaris - Vasara 2014

Madingos-sukuosenos-2014-14 Madingos šukuosenos Pavasaris - Vasara 2014

Madingos-sukuosenos-2014-15 Madingos šukuosenos Pavasaris - Vasara 2014

Madingos-sukuosenos-2014-16 Madingos šukuosenos Pavasaris - Vasara 2014

Madingos-sukuosenos-2014-17 Madingos šukuosenos Pavasaris - Vasara 2014

Prieš pasidarant madingą Pavasaris – Vasara 2014 šukuoseną, atidžiai peržvelkite visus madingus variantus, kuriuos siūlo stilistai ir kirpėjai. Išsirinkusios tai, kas jums patinka, keliaukite į gerą vardą užsirekomendavusį grožio saloną, susiraskite profesionalų meistrą ir pasikonsultuokite su juo. Atminkite, kad sėkmingas kirpimas gali jus padaryti kvapą gniaužiančia gražuole, o nesėkmingas – sugadinti iš esmės. Eksperimentuokite protingai!

,

1 thought on “Madingos šukuosenos Pavasaris – Vasara 2014

Leave a Reply