Mankšta, kuri sugrąžins jaunystę jūsų kaklui ir veidui

Reguliariai atlikdami vieną paprastą pratimą, galėsite pagerinti veido kontūrą, vizualiai prailginti kaklą ir ištiesinti laikyseną.

Viso kūno raumenys tiesiogiai priklauso nuo kaklo ir veido raumenų darbo. Kūną lengviau valdyti, jei galva ir kaklas juda laisvai. Be to, kaip jaunas žmogus atrodo, priklauso nuo kaklo raumenų būklės. Taip pat, pasikeitus išvaizdai (raukšlių atsiradimas, atsiradus antram smakrui, neryškus veido kontūras), galima spręsti apie kaklo srities stuburo būklę.

Mankšta tobulai galvos laikysenai

  • Pasitelkite vaizduotę, kad ant jūsų galvos yra dubenėlis su dažais ir šepetėliu. Šiuo šepetėliu, ant viršugalvio, dažykite kryžių, tačiau stenkitės kuo mažiau judinti galvą, kaklą ir smakrą.

Susitelkite ties viršugalviu, atlikite trumpus judesius ir ištieskite galvą aukštyn, išlaikydami kaklą tiesiai. Iš viso reikėtų atlikti dešimt judesių      skirtingomis kryptimis, tada atsipalaiduoti ir vėl pakartoti gimnastiką.

Kaklo-masazas_ziniu-svetaine1 Mankšta, kuri sugrąžins jaunystę jūsų kaklui ir veidui

  • Išplėskite savo įsivaizduojamas ribas ir įsivaizduokite, kad kaklas yra „šepetėlio rankena“, o galva yra pats „šepetys“. Pasukinėkite galvą      skirtingomis kryptimis – pirmyn, į dešinę ir į kairę. Turėtumėte jausti kaklo raumenų įsitempimą.

Kiekviena kryptimi atlikite dešimt judesių, o tada padarykite pertrauką.

Patiko straipsnis? Parašykite savo nuomonę komentaruose.
Prenumeruokite mūsų naujienas facebooke.

Parašykite komentarą