Naujametinė dovana vyrui

Tas magiškasis laikas prieš pat Naujuosius metus – jis visuomet malonus. Tas dovanų rinkimas artimiesiems, giminaičiams ir draugams visada pakeri savo šventiškumu. Kad netektų pačiu paskutiniausiu momentu lakstyti po parduotuves pametus galvą, reikia iš anksto viską apmąstyti, susiplanuoti ir nuspręsti kam ką reikės dovanoti. Jei dovaną giminaičiams galima išrinkti kartu su artimaisiais atsižvelgiant į finansus ir kitus dalykus, tai dovaną mylimajam teks rinkti savarankiškai ir slapčia, kad jis būtų pamalonintas ir, kad jam būtų staigmena.

Naujieji metai – tai šventė! Įprastoms dovanoms, čia ne vieta. Tokias dovanas vyras ir pats gali nusipirkti. Dovana turi būti ypatinga, bet tuo pačiu reikalinga ir praktiška. Kad suprasti, ko iš tikrųjų nori jūsų vyras, tiesiog reikia įsiklausyti į jį. Galbūt, vaikštant po prekybos centrą, jis netikėtai atkreipė dėmesį į kokį tai ypatingą žibintuvėlį, ar kokius nors ypatingus marškinėlius su jo mylima komandą? Jeigu taip, tuomet dovanos išrinkimas praktiškai baigtas. Tačiau ką daryti, jeigu vyras tyli? O į visus klausimus apie dovanos, atsako, kad viską turi.

Tuomet į pagalbą reikia pasitelkti jo pomėgius ir domėjimąsi kažkuo. Jeigu jis žvejys, tuomet jam tiks įvairios žvejybinės priemonės, kurias jums padės išrinkti specializuotos parduotuvės konsultantas. Jeigu jis kompiuterių mėgėjas, tuomet reikia žiūrėti kažką iš šios srities. Galbūt jis labai džiaugtųsi įmantria belaide klaviatūra ar pelyte, galbūt kokia tai įdomia programine įranga ir panašiai. Vairuotoją pamaloninsite salono priežiūros priemonėmis, galbūt nauja stereo aparatūra ar kitokiomis automobilių priežiūros priemonėmis. Čia jau jūsų fantazijos reikalas.

Naujametine-dovana-vyrui1 Naujametinė dovana vyrui

Jeigu jūsų vyras yra kompanijos mėgėjas ir jis puikiai jaučiasi su jais, tuomet galbūt reikėtų padovanoti kas tiktų prie jų kompanijos. Tai galėtų būti koks nors dovanų rinkinys žaidžiant pokerį. O gal tai galėtų būti ypatingi bokalai ar stiklinės kompanijai.

Jei jūs esate nesenai susipažinę su savo draugu, ir planuojate jam dovaną Naujiesiems metams, tuomet galima apsistoti ties tipinėmis dovanomis: odinis diržas, odinė piniginė, gražus dėklas vizitinėms kortelėms, geros šiltos pirštinės ar kepurė, odinė rankinė, barzdaskutė ir panašiai.

Jeigu atvirkščiai, su savo draugu jau atšventėte kartu ne vienus Naujuosius metus, ir atrodo, kad jam padovanojote jau viską, ko jam reikėjo, tuomet galite jam padovanoti kokį tai dovanų čekį su pasirenkama paslauga. Pavyzdžiui apsilankyti masažo salone, sporto klube, paskraidyti aeroplanu, šuolis iš parašiuto, pasivažinėti su sportiniu automobiliu, pajodinėti žirgu ir panašiai.

Jeigu jūsų biudžetas yra ribotas, tuomet tikrai jį nustebinsite kažką pagaminusi savo rankomis. Tai tikrai jam būtų ypatinga dovana. Nes tai būtų dovana, kurios niekas neturėtų o tik jis, ir tai būtų dovana su jūsų meile ir nuoširdumu jam. Galite jam tiesiog iškepti, galbūt jo mėgstamų sausainių ar pyragą, kurį įpakuokite į gražų ir mielą įpakavimą. Tačiau atminkite, jeigu iki tol niekada nesate nieko gaminusi, reikėtų būti atsargiai su tokia dovana.

Naujametine-dovana-vyrui2 Naujametinė dovana vyrui

Nesvarbu ką jūs dovanosite savo draugui, ar vyrui, tačiau atminkite, jeigu tai bus dovana kurią jam dovanosite su meile, iš širdies su pačiais geriausiais ir šviesiausiais bei šilčiausiais palinkėjimais, vyras tai tikrai įvertins ir bus pats laimingiausias žmogus žemėje. Ne veltui yra sakoma, kad ne dovana yra svarbiausia o parodytas dėmesys žmogui. Juk atidi ir pastabi moteris niekada nenupirks savo mylimam vyrui nepageidaujamos dovanos.

Taigi, mielos moterys, linkime jums sėkmės renkant dovanas savo vyrams.

1 thought on “Naujametinė dovana vyrui

  1. Dovanų ieškojimas tikrai kartais sukelia streso, tai dėkui už tokius straipsnius, kurie palengvina tą ieškojimą 🙂

Parašykite komentarą