Pratimai deginti riebalus ir grąžinti kūno linijas namų sąlygomis

Pratimai deginti riebalus ir grąžinti kūno linijas namų sąlygomis – tai programa apimanti 30 dienų.

Laikykitės nurodytų pratimų eiliškumo, laiko intervalų ir pakartojimų skaičiaus. Pertraukos tarp pratimų 10 s.

Naudodamiesi ypač efektyviomis riebalų deginimo treniruotėmis, sumažinsite pilvo, krūtinės, rankų ir kojų srityse esančius riebalus. Laikykitės 30 dienų plano ir skirkite tik 5–10 min. per dieną, kad numestumėte nereikalingo svorio ir būtumėte geros fizinės ir psichologinės savijautos! Pratimus galite atlikti ir namuose, ir lauke, ir sporto salėje. Tam nereikia jokios specialios dangos ar inventoriaus. Šie pratimai nėra sunkūs. Juos gali atlikti ir žmogus neturintis didelio fizinio pasirengimo. Žinoma, jeigu esate itin silpno fizinio pasirengimo, pratimų pakartojimus ir laiko intervalus turėtumėte pasirinkti pagal savo fizinį pasirengimą. Šiame video, laiko intervalai ir pratimų pakartojimai, yra apskaičiuoti jau truputį pažengusiems.

Sportuokite ir užsiimkite aktyvia fizine veikla kasdien.

Pasaulio sveikatos organizacijos bendrosios fizinio aktyvumo rekomendacijos:

  • Vaikai ir jaunimas nuo 5 iki 17 metų turėtų būti fiziškai aktyvūs bent 60 min. kiekvieną dieną. Fizinė veikla turėtų būti vidutinio intensyvumo. Bent 3 kartus per savaitę turėtų būti įtraukta fizinė veikla stiprinanti kaulus bei raumenis.
  • 18 – 64 metų žmonės turėtų užsiimti vidutinio intensyvumo fizine veikla bent 150 min. per savaitę arba didelio intensyvumo fizine veikla 75 min. per savaitę. Raumenų stiprinimui skirta fizinė veikla turėtų būti atliekama bent 2 kartus per savaitę.
  • 64 ir vyresnio amžiaus žmonės turėtų užsiimti vidutinio intensyvumo fizine veikla bent 150 min. per savaitę arba didelio intensyvumo fizine veikla 75 min. per savaitę. Raumenų stiprinimui skirta fizinė veikla turėtų būti atliekama bent 2 kartus per savaitę. 3 ar daugiau dienų per savaitę rekomenduojama atlikti pusiausvyrą gerinančius pratimus siekiant išvengti kritimų ar kitų traumų. Turintys sveikatos sutrikimų ir negalintys būti fiziškai aktyvūs pagal rekomendacijas, turėtų užsiimti fizine veikla kiek įmanoma dažniau pagal savo sveikatos galimybes.

Būkite sveiki ir laimingi.

Video autorius: treneris Vytautas Ribikauskas

Patiko straipsnis? Parašykite savo nuomonę komentaruose.
Prenumeruokite mūsų naujienas facebooke.

Parašykite komentarą