Pratimai gerinantys mažojo dubens organų kraujotaką

Norime jus supažindinti su gimnastikos pratimų kompleksu, leidžiančiu sustiprinti makšties ir dubens dugno raumenis, normalizuoja lytinių liaukų funkcijas.

Šie pratimai turi teigiamą poveikį moterų organizmui, esant lėtiniams uždegiminiams procesams moterų lyties organuose ir nevaisingumo vystymosi atveju esant neurozinei įtakai.

Pasak gydytojų, tokia gimnastika, per dieną reikėtų užsiiminėti ne ilgiau kaip pusvalandį. Tokios treniruotės moteriai suteiks daugiau žvalumo ir atrodys labiau pasitempusi.

Gimnastika-moteru-vidaus-organams-sustiprinti Pratimai gerinantys mažojo dubens organų kraujotaką

Pratimai sėdimoje padėtyje

1. Kojas sukryžiuokite „turkiškai“, laikydamos savo nugarą tiesiai, tuomet įtempkite pilvo ir sėdmenų raumenis.

Stipriai suspaustus raumenis reikėtų atpalaiduoti ir vėl įtempus palaikyti bent 5 s. Ir taip dvidešimt kartų.

2. Ištiestas kojas, kiek įmanoma plačiau išskėskite į šonus. Įkvėpdamos pakelkite rankas aukštyn ir lenkitės į priekį rankomis siekdamos kojų pirštų, pasitempusios ir pritraukusios smakrą prie kaklo.

Padarykite tokius aštuonis pasilenkimus.

Toks pratimas pagerina kraujotaką  lyties organuose, šlapimo pūslėje ir tiesiojoje žarnoje, taip pat apsaugo nuo riebalų kaupimosi šlaunų srityje.

3. Atsiklaupkite ir sėdmenis padėkite ant kulnų, nugarą laikykite tiesią, rankomis susikabinkite už nugaros.

Pakelkite ir ištieskite dešinę ranką į viršų, sulenkite ją per alkūnę ir nuleiskite už nugaros, o kairę – sulenkite per alkūnę už nugaros, kad galėtumėte susikabinti abiejų rankų pirštais. Tada pakeiskite rankas ir pratimą pakartokite. Atlikite po keturi kartus su kiekviena ranka.

Tokiu būdu, jūs sustiprinsite kelio sąnarius ir pagerinsite savo laikyseną.

4. Atsisėskite, ištieskite vieną koją į priekį prieš save, o kitą koją sulenkite per kelio sąnarį, kad pėda būtų kiek įmanoma arčiau jūsų tarpkojo.

Tada pakelkite rankas aukštyn, ištieskite nugarą ir lenkitės į priekį link ištiestos kojos pirštų. Pasilenkus į priekį sėdmenis spauskite prie žemės ir taip  užfiksuokite poziciją dešimčiai sekundžių. Po to pakeiskite kojas ir tą patį veiksmą atlikite su kita koja. Taip kartokite po keturis kartus su kiekviena koja.

Šis pratimas turi teigiamą poveikį kiaušidžių funkcijai.

5. Atsitūpkite, pėdų pirštus pasukite į išorę o kulnus į dubens apačią. Rankomis laikykitės už kojų pirštų. Tada įtempkite ir atleiskite sėdmenų ir tarpkojo raumenis. Taip kartokite aštuonis kartus.

Šis pratimas pašalina sąstingį dubens srityje.

6. Atsiklaupkite, sėdmenis nuleiskite ant kulnų, rankomis laikykitės už kulnų. Tada pakelkite savo dubenį į viršų ir ištieskite jį į priekį, galvą atloškite atgal ir toliau stumkite dubenį į priekį.

Po to vėl atsisėskite ant kulnų. Šį veiksmą kartokite aštuonis kartus.

Šis pratimas taip pat pašalina sąstingį dubens srityje ir jums suteiks lankstumo.

Gimnastika-moteru-vidaus-organams-sustiprinti1 Pratimai gerinantys mažojo dubens organų kraujotaką

Pratimai gulimoje padėtyje

1. Atsigulkite ant nugaros ir ištieskite rankas išilgai kūno, kojos tiesios. Pakelkite vieną koją vertikalioje padėtyje, tada atlikite tai su antrąja koja, tada dirbkite su kojomis kaip su žirklėmis, dabar galite kojas nuleisti. Kartokite pratimą aštuonis kartus.

Šis pratimas pagerina dubens organų kraujotaką, stiprina pilvo ir nugaros raumenis.

2. Gulėdamos ant pilvo, kakta truputį įsiremkite į grindis, rankas sukryžiuokite prieš save taip, kad dešinės rankos delnas būtų uždėtas ant kairės rankos alkūnės sąnario, ir atvirkščiai. Tada sukabintas rankas truputį kilstelėkite į viršų.

Tada kelkite išskėstas ir tiesias kojas kiek galima aukščiau į viršų. Pėdų pirštų galiukai ištiesti ir įtempti. Pakeltas kojas viršuje užlaikykite nuo 6 iki 8 sekundžių.

Šiuo pratimu jūs skatinate lytinių hormonų gamybą ir padidinate seksualinį aktyvumą.

Jeigu jūs gyvenate fiziškai neaktyvų  gyvenimą, jeigu jūs darbe didžiąją laiko dalį praleidžiate sėdėdamos, tai papildomas fizinis aktyvumas ir fiziniai pratimai padės jums sumažinti sunkių ligų riziką.

Tačiau atminkite, kad visus šiuos pratimus reikia daryti neskubant ir įsiklausant į savo organizmo pajėgumus. Nereikia persistengti 🙂

Būkite sveikos ir laimingos.

ziniusvetaine.lt

Parašykite komentarą