Tiesa apie kvepalus!

Dauguma moterų net neįsivaizduoja gyvenimo be savo mėgstamų kvepalų. Bet štai, ne visos žino kaip teisingai naudoti kvepalus. Ką daryti, jeigu Jūs esate prie tų, kurios “ne visos žino kaip teisingai naudoti kvepalus”? Reikia laikytis tam tikrų taisyklių, kurios padės geriau gaudytis kvepaluose. Pateiksime keletą pagrindinių patarimų, kas Jums padės geriau suprasti taip vadinamus “kvepalų tiesas”.

  1. Yra manoma, kad ryte kvapus mes priimame ir suvokiame geriau nei vakare. Tai nėra taip! Kvapus mes priimame visos dienos metu vienodai.Tiesiog ryte, po ramaus miego, kvapus mes užuodžiame aštriau psichologiškai. Todėl nevertėtų klausyti tų žmonių nuomonės, kurie kvepalus rekomenduoja pirkti ryte.

  1. Po tam tikro amžiaus (tiksliau po 50 m.) kvapų suvokimas po truputį silpnėja. Tačiau po daugelio tyrimų ši “tiesa” labiau tinka vyrams nei moterims. Būtent todėl vyresnio amžiaus vyrai ir moterys pirmenybę teikia aštriems ir saldiems aromatams, o ne todėl, kad neturi skonio. Tačiau su aštriais kvapais reikia būti atsargiems, kadangi aštrūs aromatai gali Jums prikrėsti piktų pokštų 🙂

  1. Jeigu Jūs nesenai persirgote ar peršalimu, tuomet geriau atidėkite kvepalų pirkimą vėlesniam laikui. Peršalimo ligos kuriam laikui atima kvapų suvokimo gabumus.

TmogTJ8TuphtIbry-8M7Dn_p4h8u-7Ih2K34Gha2T3zNKCs6cEy-mb1a4VVL--rsMLGl2ngWHNoCQ4-UVratyPGb1e2kzz3ys201kXKE1Oz7ZK3xrVpE Tiesa apie kvepalus!

4. Atminkite, kad Jūsų nosis negali priimti daugiau kaip tris aromatus. Vienas po kito sekantys aromatai vienas su kitu susimaišo, kas ir trukdo juos adekvačiai įvertinti.

5.Kaip žinoma, karštis kelis kartus padidina uoslę, todėl vasarą geriau nenaudoti saldžių kvapų, o pirmenybę teikti lengviems ir gaiviems aromatams;

6. Dažnai sutinkame merginų, kurios perka tam tikrus kvepalus, kadangi  tas kvapas patiko ant kažko kito. Tai nėra teisinga. Kvepalai kvepia ant kiekvieno skirtingai. Kodėl? Nes cheminiai procesai pas kiekvieną iš mūsų yra skirtingi – todėl jie kvapą padaro tokį ypatingą ir unikalų;

7. Nepurkškite kvepalų ant brangakmenių ir brangiųjų metalų, kvepalai gali sugadinti Jūsų brangenybes;

e4euNW3xq-70UnIS-Z_jO1b3n22oflly6SmUU9wYDghpqZRmekjf5zlAPSLFRddrTh_l4xuGThzWBc6qC-f1sfh3TaXlDYq774qGfEhf294w7jbU9iL4 Tiesa apie kvepalus!

8. Mes dažnai matome ant buteliukų su aromatu, tokius užrašus: Parfum, Eau de Parfum, Eau de Toilette. Šiais trimis atvejais, aromato atsparumas bus skirtingas – tai priklauso dėl eterinių aliejų ir alkoholio koncentracijos. Didžiausias kiekis eterinių aliejų būna kvepaluose – 20-30%. Po to seka parfumuotas vanduo – 15-25%. Na, o mažiausią kiekį eterinių aliejų turi tualetinis vanduo – 10-20%. Iš to mes galime suprasti, kodėl kvepalai yra kelis kartus brangesni nei tualetinis vanduo.

9. Geriausia vieta kvepalams – tai oda. Būtent ji labiausiai leidžia atsiskleisti kvepalų aromatui;

10.Parfumuotą vandenį geriausia kvėpinti į plaukus (tik su sąlyga, kad jie yra švarūs.) Neplauti plaukai gali iškreipti aromatą, susimaišę su riebalais ir purvu; dZu8m7D7Y62WkisQq6cJZqo-tQ-AdSXqAaM0Z4SN4TfMXvgWothb264t71bBAtdTeVpCbiPCRAcs2PirlnnBDeidQKZbb5IQxY0sxx7wEB2k41cZu7c1 Tiesa apie kvepalus!

11.Jei norite purkšti tam tikrus kvepalus ant savo drabužių, pirma iš anksto patikrinkite, ar jie nepalieka dėmių;

12. Jeigu norite visą dieną skleisti jūsų mėgstamiausių kvepalų aromatą, teks jį atnaujinti kas tris valandas. O sausos odos savininkėms, mėgstamiausią aromatą teks atnaujinti dažniau;

13.Spindulys taip vadinamo  „aromato ratu“ yra lygus atstumui per ištiestą ranką. Etiketo taisyklės sako, kad kiti neturi jausti tavo kvapo už šio atstumo ribų;

7EJ_EkNq9XS--z_U6WL0RjEGk9SxLk7XVlMMfCxSVh9lt6F9q68h44vXY2b2mikBpzz33SjTQSWsfHWgB7nev2OKRtf319rqxJIHy3SFrCTipV0-ZJ73 Tiesa apie kvepalus!

14. Aromatas sklinda iš apačios į viršų. Todėl, jei Jūs nusprendėte kvepalais pasikvėpinti tik už ausų, tuomet žinokite, kad jie greitai išgaruos;

15. Paprastai, kvepalų galiojimo laikas yra 3 metai. Bet šis terminas galioja tik jau išpakuotiems ir panaudotiems kvepalams – neišpakuotus ir dar nenaudotus kvepalus galima laikyti penkerius metus. Pagrindiniai kvepalų priešai  – šiluma ir šviesa, todėl kvepalus reikia laikyti tamsioje ir  vėsioje vietoje, atokiau nuo šviesos ir drėgmės.

Čia, ko gero, pagrindinės „Kvepalų tiesos“, jų laikydamiesi Jūs visada patraukliai ir maloniai  kvepėsite, o aplinkiniams siųsite asmenines subtilias žinutes.

1 thought on “Tiesa apie kvepalus!

Parašykite komentarą