Valgomoji soda – vaistas nuo daugelio ligų!

Apie valgomosios sodos gydomąsias savybes yra daug prirašyta ir pripasakota. Yra prikurta daug mitų bet yra ir daug tiesos, kuri paremta moksliniais tyrimais. Jau nuo senų laikų mūsų močiutės ir tėvai naudojo geriamą sodą sveikatai gerinti ir buityje tiesiog kaip švaros priemonę. Taigi kuo yra ypatinga geriamoji soda ir kokios yra jos gydomosios savybės sužinosite perskaitę šį straipsnį.

Profesorius I. P. Neumyvakinas knygoje „Soda. Mitai ir realybė “, taip pat paskaitų ir susitikimų su žmonėmis metu kalbėjo apie valgomąją sodą ir jos gydomąsias savybes.

Jis išstudijavo daugelio mokslininkų tyrimus ir suderino juos su savo gydymo metodu bei galiausiai pasidalino rezultatais, pagrįstais realia sodos vartojimo praktika.

Receptas

Profesorius rekomenduoja vartoti sodą ryte ir vakare ant tuščio skrandžio, 20-30 minučių prieš valgį. Patartina tą patį padaryti dar vieną kartą per dieną. Tačiau I.P. Neumyvakinas rekomenduoja neskubėti su didelėmis dozėmis.

Pradinė dozė gali būti 0,5 arbatinio šaukštelio sodos, atskiestos 1 valgomuoju šaukštu karšto vandens arba pieno. Vandens ir pieno užvirinti nereikia, nes tada bus visiškai kitokia formulė.

Galite gerti sodą ir neišmaišę jos skystyje. Pavartoję receptą 3 dienas, padarykite 3 dienų pertrauką.

Jei organizmas priima tokį gydymą, dozę galima padidinti iki 1 arbatinio šaukštelio. Tada vėl gerkite 3 dienas ir padarykite tokią pačią pertrauką.

Palaipsniui galite padidinti sodos dozę iki 1-3 arbatinių šaukštelių, tik nepamirškite pertraukų!

Geriamoji-soda-organizmo-rugstingumui-mazinti Valgomoji soda - vaistas nuo daugelio ligų!

Daugelis žmonių šiais laikais kenčia nuo didelio organizmo rūgštingumo (acidozės), kuri atsiranda dėl nuodų, patenkančių į kūną su maistu, per orą ir vandenį, įskaitant pesticidus ir transporto priemonių išmetamas dujas.

Psichikos sutrikimai: baimė, nerimas, dirglumas, depresija, pyktis, pavydas ar neapykanta, taip pat sukelia acidozę ir apnuodija organizmą.

Ilgalaikis vaistų vartojimas irgi neigiamai veikia virškinimo sistemos rūgštingumą.

O kaip soda veikia žmogaus kūną?

Neutralizuodama rūgštis, soda padeda išlaikyti normalią organizmo rūgščių ir šarmų pusiausvyrą bei padidinti organizmo šarminį rezervą.

Soda galite ne tik plauti indus, bet ir pašalinti rūgščių sluoksnius kepenyse ir inkstuose, virškinimo trakte. Beje, soda gali sukelti nedidelį vidurių laisvinimo efektą, jei šiek tiek viršysite dozę.

Receptas

Nenuryjant, sodos tirpalai skalauja burną ir gerklę. Pasidarykite sodos voneles, įpildami 200–250 g sodos ir 100 g jūros druskos 100 litrų karšto vandens (39–42 ºC), kad būtų atkurta raumenų ir kaulų sistema bei oda.

Vartojant sodą, ląstelės pradeda atkurti energijos ir biocheminius procesus, padidėja deguonies įsisavinimas audiniuose. To rezultatas – pagerėjusi sveikatos būklė, didesnė psichinė ir fizinė darbo jėga.

Neutralizavus rūgšties perteklių, šlapimas tampa šarminis. Tai palengvina inkstų darbą ir užkerta kelią akmenų susidarymui.

Žarnynas veiks geriau, kai gersite sodą su karštu pienu, nes tada susidaro šarminės amino rūgščių druskos. Taip jų įsisavinimas į kraują bus greitesnis ir lengvesnis.

Soda vartojama ligoms, tokioms kaip vėžys, alkoholizmas, narkomanija ir piktnaudžiavimas narkotikais, gydyti. Soda gali padėti atprasti nuo rūkymo.

Soda yra būtina, norint pašalinti sunkiuosius metalus iš organizmo: apsinuodijus gyvsidabriu, švinu, bariu, kadmiu, taliu, bismutu. Taip pat ji naudinga šalinant radioaktyviuosius izotopus, kūnui užsikrėtus radioaktyviąja spinduliuote.

Be to, soda ištirpina sąnariams ir stuburui kenksmingas nuosėdas, padeda kovoti su radikulitu ir osteochondroze, poliartritu ir podagra, reumatu, šlapimo takų ir tulžies pūslės ligomis.

Soda gali padėti vaikams ir suaugusiesiems sutelkti dėmesį bei išlaikyti emocinę pusiausvyrą, išvalyti paties organizmo susikurtus nuodus, esant psichikos sutrikimams.

Savo paprastumu nuostabūs profesoriaus Neumyvakino patarimai ir rekomendacijos padės jums ne tik gerokai pagerinti savo sveikatą, psichologinę ir emocinę gerovę, bet ir išsigydyti lėtines ligas.

Profesorius teigia, kad iš esmės nėra tokio dalyko kaip ligos, tik sutrikęs mūsų biocheminio aparato, t.y. žmogaus kūno, veikimas.

Vartodami geriamąją sodą stebėkite savo organizmo pokyčius. Konsultuokitės su savo šeimos gydytoju.

Linkime jums būti sveikais ir laimingais. Nepamirškite pasidalinti savo patirtimis mūsų komentaruose 🙂

Parašykite komentarą