Varnalėšos šaknis gydo daugelį ligų: vėžį, diabetą, reaumatą, artritą, osteochondrozę

Dabar žmonės visi sergantys. Vėžys tiesiog šienauja žmones. Ir čia, kaip prevencinė priemonė nuo visų onkologinių susirgimų, mums gali padėti varnalėša. Varnalėša mums padėtų susirgus vėžiu, diabetu, reaumatu, artritu, osteochondroze, sinusitu, podagra patyrus kaulų lūžius, tarpslankstelines išvaržas, ateroskleroze, ausų ligomis, lėtiniu koronariniu nepakankamumu.

Varnalėša gydo hepatitą! Netgi lėtinis hepatitas C išgydomas su varnalėša be pėdsakų. Po dviejų, trijų mėnesių gydymo hepatito nelieka. Varnalėšos šaknys gydo kepenų navikus ir net kepenų cirozę. Gydo cholecistitą, inkstų ligas, išvalo akmenis iš inkstų ir tulžies pūslės.

Jis gydo visas odos ligas: nudegimus, pragulas, egzemą, trofines opas, plaukų slinkimą, pūliuojančias žaizdas, psoriazę, vilkligę ir pan. Nė vienas odos gydytojas negali gydyti tiek daug ligų, o varnalėša gali.

Užėjus gripo epidemijai žmonės bėga pas gydytojus, jie skiria antibiotikus. O varnalėšos šaknis gydo gripą ir šalina temperatūrą.

Varnalesa_Ziniu-svetaine Varnalėšos šaknis gydo daugelį ligų: vėžį, diabetą, reaumatą, artritą, osteochondrozę

Kaip paruošti vaistus iš šaknų

Pačios vertingiausios šaknys – ankstyvą pavasarį, tačiau jas galima kasti ir rudenį. Varnalėša – yra dvimetis augalas. Reikia iškasti vienmetį augalą, kuris turi jaunus lapus – tokios šaknys yra labai geros ir stiprios. O varnalėša su sausais lapais ir žiedais jau yra bevertė, jis visą savo stiprybę atidavė žydėjimui. Nuo tokio augalo galima nurinkti žiedus, padaryti trauktinę ir ja skalauti skaudamus dantis, tai padeda sumažinti skausmą.

Šaknis iškasti, nuplauti, išdžiovinti. Varnalėšos šaknys yra storos, todėl jas reikia supjaustyti. Vieną valgomą šaukštą sausų ir smulkiai trintų šaknų užpilti dviem stiklinėm verdančiu vandeniu. Virti 10 min. Dvi valandas laikyti kol įtrauks. Nukošti ir gerti po pusę puodelio tris kartus per dieną, 10 – 15 min. prieš valgį. Kuomet jūs geriate gydomąją trauktinę, kraujas, iš karto po išgėrimo, jį išnešioja po visų organizmą. Galima gerti varnalėšų šaknų trauktinę, kviečių žolę ir kiaulpienių šaknis lygiomis proporcijomis arba po vieną šaknį: savaitę – varnalėša, savaitę – kiaulpienė, savaitė – kviečių žolė.

Patiko straipsnis? Parašykite savo nuomonę komentaruose.

Norite įsigyti varnalėšos šaknų kavos? Spauskite čia: Varnalėšos šaknų kava 

Varnalesos-saknu-kava Varnalėšos šaknis gydo daugelį ligų: vėžį, diabetą, reaumatą, artritą, osteochondrozę

Parašykite komentarą