Druska veidui
Žmogaus žinios apie druskos savybes buvo jau nuo seniausių laikų. Šiuo metu druskos procedūros plačiai naudojamos ne tik medicinoje, bet ir kosmetologijoje.
Druska (losjonai, vonelės, kompresai ir kt.) Pagerina odos kraujotaką, pašalina patinimą, panaikina raukšles, padidina odos stangrumą ir elastingumą. Kaip druska gali būti naudojama kaip atjauninimo priemonė? Druskos kompresai gerai atstato išblukusią ar pavargusią odą, atkuria jos grožį ir šviežumą.
Druskos kompresai
Veidą ir kaklą įtriname riebiu kremus. Ištirpinkite 2 valgomuosius šaukštus valgomosios druskos 1 litru verdančio vandens. Švelniai sumaišykite kilpinio rankšluosčio tirpalo vidurį, švelniai suspauskite ir padėkite ant smakro ir kaklo. Tirpale suvilgykite savo pasirinkto audinio vidurinę dalį, truputį nuspauskite, bet neperdaugiausiai, ir pridėkite prie smakro ir kaklo.
Druskos kompresą galima paruošti ir kitokiu būdu
Norėdami paruošti šį kompresą, naudokite maišelį su druska, įkaitintą iki 50-70 ° C. Jei karštis yra sunkiai pakeliamas, po maišeliu padėkite storesnį rankšluostį.
Tą kūno dalį, kurią reikia gerai pakaitinti, ant maišelio viršaus dedamas vaškuotas popierius, arba medicininis audeklas (klijuotė), arba odą, ir darome toje vietoje tam tikrą sauną šios vietos odai.
Kompresą laikykite 10 minučių.
Veido poliravimas su jūros vandeniu
Veido masažo – valymo procedūrai yra imamas šiltas jūros vanduo ir jame suvilgius delnus, pirštų galiukais „poliruojama“ veido oda iki tol kol visas vanduo išgaruos.
Po tokios procedūros jūsų veido oda taps elastingai stangri.
Druskos vonios
Balneoterapijos – tai gydomosios procedūros, grindžiamos įvairių vandenų terapiniu poveikiu, daugiausia iš natūralių arba šiek tiek modifikuotų vandenų.
Pirma, toks vanduo turi įvairių mineralinių, organinių ir dujinių priedų.
Antra, lauko lygiu vandens struktūra vienaip ar kitaip keičiama.
Kurortuose vykdomi gydymai įvairios mineralinės sudėties vandenimis, kurie gamtoje natūraliai perėjo per tam tikrus žemės sluoksnius ir prisisotino: karboninės rūgšties, vandenilio sulfido, radono, druskomis, bromo, ir kt.
Balneoterapinių procedūrų įgyvendinimui sukurta daug druskų skirtų dirbtiniam mineralinių vandenų paruošimui.
Iš balneologinių procedūrų, naudojant druską, yra išskiriami du pagrindiniai dalykai:
- chlorido natrio (druskos) vonios,
- jodo-bromo vonelės su 15-30 g. / l. stalo druskos koncentracija ir jodo kiekis mažiausiai 10 mg. / l., o bromo – ne mažiau kaip 25 mg. / l.
Druskos vonelė – tai vandens „elektrolitas“. Kaip energiją, kūnas naudoja elektronus su aukštu kinetinės energijos lygiu.
Paprastame vandenyje yra daug elektronų, bet dar daugiau – druskos prisotintame įtampai praleidžiamame. Organizmas juos gauna per akupunktūros taškus ant odos, jas išskiria akupunktūros kanaluose ir taip papildo savo energetinius išteklius.
Be to, tokioje vonioje bendras kūno svoris normalizuojasi ir išsilygina organizmo elektrosrovės bei pašalinamos įvairios įtampos.
Norėdami išvalyti, tonizuoti ir pagerinti veido odos savybes, naudojamos mažos koncentracijos druskos vonios – 200-1000 g. druskos 200 litrų vandens.
Namuose galite paruošti veido druskos vonią pagal:
- 10 – 30 g. jūros ar ežero druskos (1 arbatinis šaukštelis arba 1 valgomasis šaukštas, atitinkamai) 1 litrui šalto vandens.
Druska dedama į drobinį maišą ir pirmiausia užpilama karštu vandeniu, po to šaltu vandeniu, kad galutinio tirpalo temperatūra būtų 35-38 ° C.
Veidas 10-15 sekundžių panardinamas į dubenį su druskos tirpalu, o po to pakeliama ir palaukiama 10-15 sekundžių ir vėl panardinamas.
Vonios procedūros trukmė 6-10 minučių. Kursas – 15-30 procedūrų.
Iš knygos „Фейслифтинг. 15 минут для молодости вашего лица“, Елена Янковская
Linkime jums būti gražioms ir laimingoms – Žinių svetainė.