Kaip greitai pašalinti pilvo ir šonų riebalus

Šiame straipsnyje apžvelgsime, ką žmonėms reikia daryti, kad sumažinti pilvo ir šonų riebalus.

Jeigu jūs atliekate šoninius jėgos pratimus t. y. pasilenkimus su svoriu tam, kad šonuose sumažintumėte riebalus, tai yra pirma, ko reikia nebedaryti. Kadangi šoniniai pilvo raumenys, kaip ir visi kiti, nuo fizinio krūvio auga. Tik šiuo atžvilgio yra ne pliusas o minusas. Kadangi didindami šių raumenų apimtį jūs taip pat didinate ir savo talijos apimtį. Gaunasi, kad vietoje plonos ir lieknos talijos jūs turite plačią ir apvalią taliją.

Tarp kitko, šiuolaikinė sporto medicina įrodo, kad riebalų deginimas tik tam tikroje vietoje, įprastomis treniruotėmis, yra neveiksmingas. Kitaip sakant, kuomet organizme įsijungia riebalų deginimo procesas, tai riebalai deginasi ne tam tikroje kūno vietoje o visame kūne. Todėl pats efektyviausias būdas, kuris jus privers tikrai sunaudoti daug kilo kalorijų ir suteiks tikrai realų ir matomą rezultatą, tai bazinių jėgos pratimų atlikimas. Kadangi jums atliekant bazinius jėgos pratimus, vienu metu, įsijungia didelė gausybė smulkiųjų ir stambiųjų raumenų. Tai jūsų kūną priverčia eikvoti didelius kiekius energijos, kad atliktų pratimą. Būtent toks metodas yra veiksmingas deginant riebalus visame kūne, tame tarpe pilvo ir šonų srityse. Plius šoniniai ir pilvo raumenys dirba atliekant bazinius jėgos pratimus. Jų dėka jūs stabilizuojate savo kūno laikyseną ir šie raumenys stiprėja.

Kaip-greitai-pasalinti-pilvo-ir-sonu-riebalus7-1024x499 Kaip greitai pašalinti pilvo ir šonų riebalus

Yra dar vienas labai didelis pliusas, atliekant bazinius jėgos pratimus. Tas pliusas tame, kad po treniruotės, kuomet jūs jau atsipalaiduojate ir mėgaujatės ramybe, o jūsų raumenys, dar keletą dienų atsistatinės. O svarbiausia yra tai, kad raumenų atsistatymui taip pat yra reikalinga energija. Kuomet jūs atliekate jėgos pratimus, jūs, kitaip sakant, atliekate investiciją į ilgalaikį savo kūno kilo kalorijų deginimą. Negana to, kad treniruotėje jūs ir taip sunaudojate daug kilo kalorijų, tačiau raumenų atsistatymui ir sutvirtinimui organizmas dar daug valandų ir toliau degins kilo kalorijas. Tame tarpe šoninius ir pilvo raumenis.

Kitas labai efektyvus riebalų deginimo būdas yra žemo intensyvumo kardio treniruotės. Tai yra lengvas bėgimas, važiavimas dviračiu, arba neintensyvus darbas salėje ant elipsinio treniruoklio. Tačiau norint ne tik sudeginti riebalus ir turėti netvirtą sudribusį kūną, o gražų ir atletiško sudėjimo kūną su matomu pilvo preso raumenynu ir kitais kūno raumenimis, reikia žinoti tam tikras treniravimosi metodikas. Pats efektyviausias metodas tam yra jėgos pratimų ir kardio treniruočių pakaitinis taikymas. O dar efektyviau yra kompleksinių treniruočių taikymas įtraukiant pratimą „lenta“.

Kaip-greitai-pasalinti-pilvo-ir-sonu-riebalus2-1024x515 Kaip greitai pašalinti pilvo ir šonų riebalus

Jeigu viską tinkamai suplanuoti ir suderinti tokias treniruotes, tuomet jūs gausite maksimaliai efektyvų ir greitą rezultatą. Jeigu jūs norėtumėte tokių treniruočių plano ar tiesiogiai sudalyvauti tokiose treniruotėse, tuomet galite kreiptis į mūsų profesionalų fizinio aktyvumo ir sveikatingumo trenerį Vytautą Ribikauską. Jis mielai jums šiuo klausimu padės.

Renkama-sveikatingumo-ir-fizinio-aktyvumo-grupe Kaip greitai pašalinti pilvo ir šonų riebalus

Kitas labai svarbus faktorius, kad norėdami ant savo kūno matyti reljefo raumenis vietoje riebalų, yra tai, kaip jūs maitinatės. Čia reikia paminėti, kad norint įdėjus 20 proc. pastangų ir gauti 80 proc. rezultato yra reikalingas tam tikras STOP sąrašas. Į stop sąrašą įeina tokios trys kategorijos maisto produktų, kuriuos jūs turite iš karto pašalinti iš savo mitybos raciono:

  1. Bet kokie baltų miltų gaminiai (batonas, sausainiai, bandelės ir pan.).
  2. Saldumynai (cukrus, saldieji gėrimai, saldainiai, šokoladiniai batonėliai ir pan.).
  3. Greitasis maistas (burgeriai, bulvytės fri ir visas kitas greitas maistas iš greitųjų restoranų).

Kaip-greitai-pasalinti-pilvo-ir-sonu-riebalus3 Kaip greitai pašalinti pilvo ir šonų riebalus

Kadangi būtent greitieji angliavandeniai dažniausiai kaupiasi mūsų organizmo strateginėse vietose t. y. pilvo ir šonų srityse. Todėl šiuos produktus išimti iš savo mitybos raciono yra pati paprasčiausia ir efektyviausia taisyklė, kuri jums padės maksimaliai greitai sumažinti pilvo ir šonų apimtis.

Kitas svarbus faktorius yra alkoholis. Jeigu jūs vartojate alkoholį, tai mes jums rimtai rekomenduojame jo atsisakyti. Na, ar jau bent jo vartoti daug rečiau ir mažesniais kiekiais. Kitą kartą, prieš vartodami alkoholį atsipalaidavimui, prisiminkite, kad kaip žalos, daugiau nieko kito savo organizmui jūs nesuteiksite. Suteiksite tik žalos savo vidiniams organams ir nubrauks visą jūsų ankstesnių treniruočių naudą ir įdirbį, kurį taip sunkiai buvote pasiekę. Kadangi alkoholis, visų pirma, tai tik tuščios kilo kalorijos be maistinės naudos. Antra – jis sumažina testosterono gamybą. Nuo to riebalų deginimas tik sulėtės. Trečia – žmonės valgydami ir vartodami alkoholį, maisto suvalgo daug daugiau nei įprastai. Todėl atsisakydami alkoholio jūs pagreitinate pilvo raumenų ryškinimo procesą.

Dar vienas svarbus faktorius – valgydami, kur tik galite, pridėkite daržovių. Jos ne tik yra naudingos organizmui bet ir suteiks sotumo jausmą užpildydamos skrandžio turinį. Ir žinoma jos yra mažo kaloringumo. Naudodami visur ir visada daržoves jūs sumažinsite savo maisto kaloringumą net iki -50 proc.

Kaip-greitai-pasalinti-pilvo-ir-sonu-riebalus6 Kaip greitai pašalinti pilvo ir šonų riebalus

Na, o pats svarbiausias faktorius mažinant pilvo ir šonų apimtis yra dienos kilo kalorijų deficitas. Jeigu jūs kas dieną suvartosite mažiau kilo kalorijų o daugiau jų sudeginsite savo treniruotėse, tuomet jūs galite nebenaudoti viršuje išvardintas metodikas. Būtent tokios kilo kalorijos dietos jūsų organizmas iš jūsų ir laukia, kad išsivaduotų iš nereikalingų riebalų. Čia galima įžvelgti tik vieną trūkumą. Jeigu jūs norite tik sumažinti riebalus savo organizme, tai maisto dietos ir užtektų. Tačiau, jeigu jūs norite turėti patrauklų, gražų, atletiško sudėjimo ir sveiką kūną su paryškintais reljefo raumenimis ir sveika oda, jums būtinai reikės atlikti kūno rengybos treniruotes.

Tad štai tokiame sveikos mitybos ir puikiai suplanuotų kūno rengybos treniruočių derinyje pilvo ir šonų riebalų kaupimuisi jūs nepaliksite jokių šansų.

Jeigu jums patiko šis straipsnis komentaruose pasidalinkite kas jums labiausiai patiko. O galbūt jūs turite savo riebalų deginimo metodikas ir būdus būtent tokiose probleminėse vietose, pasidalinkite savo patirtimi komentaruose.

Sekite mūsų naujienas Facebooke.

Leave a Reply