Sustiprinti klubus, pilvo ir juosmens raumenis: tik 1 pratimas!

Sveikatingumo programos ir svorio mažinimo specialistės Tamayo sukurtas efektyvus pratimas klubų, pilvo ir juosmens raumenų stiprinimui. Reguliarūs užsiėmimai padės sumažinti nereikalingą kūno svorį ir greitai pagražinti kūno linijas.

Pakanka reguliariai atlikti vieną pratimą ir netrukus pajusite rezultatą. Kad vienu metu fizinį krūvį gautų klubų, pilvo ir juosmens raumenys pakaks vos trijų minučių.

Pratimo atlikimo technika

Metodika susideda iš šių veiksmų:

  1. Kojų padėtis ant žemės plačiai pražergtos. Pėdų pirštų galai pasukti į išorę. Po to truputį įtūpkite. Įtūpdami kontroliuokite savo pėdų pirštų galų ir kelių sąnarių padėtį (jie turi būti pasukti į tą pačią kryptį) ir rankas padėkite ant juosmens.
  2. Pakelkite kulnus ir sulenkę rankas per alkūnes atveskite jas į skirtingas puses, pečius laikykite tiesius, o mentis maksimaliai prispauskite prie stuburo.
  3. Nekeisdami kojų padėties, atlikite sekančius rankų judesius – įkvėpdami jas pakelkite, o iškvėpdami jas vėl padėkite ant juosmens (iškvėpdami alkūnes stenkitės spausti prie šonų, o mentis prie stuburo).

Atliekant šį judesį turite jaustis menčių judėjimas nugaroje. Rankų judesius reikia atlikti mažiausiai dvidešimt kartų.

 

Patiko straipsnis? Parašykite savo nuomonę komentaruose.

Prisijunkite mūsų facebook

,

Parašykite komentarą